#1 2008-02-25 18:24:57

Admin

http://img262.imageshack.us/img262/9884/adminep0.png

Zarejestrowany: 2008-02-23
Posty: 41
Punktów :   
WWW

PAMIENTNIK ROKSTAJERA

Witam wszystkih kturzy mnie czytajom i dziekuje rze interesujecie sie mnom. Wienc zaczne , oto muj dziennik który prąwadze od kont zaczołem graci w tibje, a tak przy okazji jestem Zenonisław ( nazwiska nie podam bo tata nie pozwilił gadać z obycymi)

Wszystko to dzieje sie w rooku 2007.
CZĘŚĆ 1
10 styczen - na imieniny tata pozwolil mi zainstalowac gre , ależ się wtedy ucieszyłem. Zainstalowałem tibije , bo pisało coś po angielsku i myslałem że to gołe dziewczyny .


11 styczeń - FUCK @!# to nie gołe dziewczyny !!!! Ale wyczytałem na jakimś forum o tibi z końcóówka org.pl że to jak sie nabije 20 level na roku i kupi PAKK to można oglądać gołe dziewczyny !!!!!!


12 styczeń - Po tym jak dostałem 2+ z matematyki tata pozwolił mi znuw włonczyć kompa , oczywiscie weszedłem na tibje i robiłem kłesta !!!! to był mój pierszy kłest a nazywał sie "select outfit".


13 styczeń - Już wiem o co chodzi ! jak sie kliknie na kwadracik to się robiom czerwone włosy !! To napewno ten piosenkarz dał łapówke ciap-sowtowi rzeby umiescili go w tibji.


14 styczeń - Ale ja jestem niemondry -.- to trzeba było tylko OKEJ wcisnonć , ale najważniejsze ze kłest zgłowy.


17 styczeń - Ja nie jestem już nubem , teraz mam 2 poziom i chodze na szczury i mam buty i nie mam zbroji bo jestem twardy wojownik i po co mi ona ! Ide se przez rynek i tu nagle ktoś pisze "Buy shovel ? 13 gold coins" a ja mu odpisałem że sam jest głupi cymbał i niech nie myśli że nie znam angjelskiego !.


18 styczeń - Cały czas mam drugi poziom ale teraz expie na Owieczkach bo one mnie nie gryzom a szuczury mnie gryzom.


19 styczeń - O ja !! odkryłem buga !! dostane golden spodnie ! odkryłem buga że owieca nie daje expa ! napisałem do gm , ale oni som głupi !!! nie piszcie do nich  !! ja mu napisałem że owiece nie dają expa a on mi napisał You are banan i mi zbananował konto !! debil nikt mnie nie bedzie wyzywał od banana !!


26 - styczeń - biore sie do roboty i odrabiam 7 dni kture mi zabrał ten głupi Game Majster !! Kolega powiedział mi co to jest trap i ja sie właśnie zemszcze na gmie i go trapne na ratach !!!! i napisze że ma mi dać Chain Zbroja ( tak jak na rookstajera przystało) albo zginie !!!!


27 styczeń - postanowiłem sie nie mścic i rozegrać zemste mniej patologicznie i zadzwoniłem do ciap-sowtu na skarge ale tam wszyscy gadali chyba po arabsku i sie rozłonczyłem.


28 styczeń - wystałem prywate masage do Gjema napisałem że jeszcze raz dostane banana na moje konto a pożałuje , napisałem także że moja cicocia jest Iracką feministką , mój dziadek jest z mafji , a wujek to billaden. Hhahaha Gjem teraz pewnie sra w gacie ze strachu !!!


29 styczeń - o rany jakiś chłopieć z indiańskiego plemienia wałnoł mame krzesłem bo wyłączyła mu z prądu elektryczny nocnik ! o rany ale on jest teraz sławny i harkorowy ja też tak chce !1


30 styczeń - Dzis usłyczy o mnie cały świat , skatowałem mojego psa lornetką na sznurku , przyjechali po mnie jacyś ludzie w czarnych maskach , powiedziałem im że halowin już był a oni założyli mi kajdanki takie jak na filmach tatusia (tylko te nie miały puchatych poszewek)
Cionk dalszy nastompi.


Co zrobią Zenusiowi ludzie w czarnych maskach ? Tego dowiesz się w następnej części "Pamientnika Rokstajera".


CZĘŚĆ 2

1 luty - panowie w czarnych maskach puścili mnie , bo mówili że to pomyłka ( szukali miejsca gdzie ukrywa się 12 zboczeńców którzy ucielki z zakładu dla chorych psychicznie )

2 luty -  oh nie !! moje konto znowu zbananowane !!! Dostałem mejla że moje konto nie jest zbananowane tylko usunięte za groźby w stosunku do GMa !1 , z nerwów pogryzłem klawiature

3 luty - kończe z tibją , ściągam gołe dziewczyny

4 luty - O nie Bleee to byly gołe emerytki po sześćdziesiątce !!! kupiłem kotno na aukcji internetowej (bardzo dobra postać 16 lvl na rooku !!)

5 luty- ale mam szczęście kupiłem bardzo tanio konto gram , gram a tu nagle

13:27 Łoki Toki - Witam wygrał pan darmowego PAKK'a , aby go uaktywnić prosze wejść na naszą strone http://www.tibia-com-free-pacc.yoyo.pl , należy podać nam passy i zaczekać 5 minut.

6 luty - oszuści , ukradneli mi konto !!! O nie tata mnie pobije


7 luty - tata zabrał mnie do lasu na spacer , przywiązał do drzewa i przygrzewał mi nogi żelazkiem mówiąc "JA CI DAM FREE PAKKA"


8 luty - nie jestem noobem , grałem całą noc i mam już 8 level , postanowiłem wyjść na majn bo na rooku nie moge grać bo jestem za dobry i bym nie dawał grać innym rokstajerom.

9 luty - wow ale na majnie jest super , moge zabijać ludzi !!!! zabiłem już 3 i ten ostatni mi zrobił malinke

10 luty - dowiedziałem się że mam red skulla i musze czekać 30 dni aż zniknie

10 lutego - 10 marca - cały miesiąc oglądałem filmy tatusia

11 marca - wow malinka znikneła ide expić , expie na wontrobach , pewnie jesteście nooby i nie wiecie co to jest ale jak bedziecie tak doświadczeni jak ja to sie dowiecie.

12 marca - mam już 600 sztuk złota , ide coś kupić , po drodze znalazłem ciało ludzia a w nim jakieś dziwne buty ( YOu see boots of haste ( arm:0) , FUCK ale ziom miał słabe buty HAHAH moje to mają 1 ARMa

13 marca - kupiłem buty sandals , dzięki nim można chodzić po bagnach

14 marca - jestem w drodze na bagna ide testować sandały

Offline

 

#2 2008-04-19 18:49:20

kapi

http://img141.imageshack.us/img141/7200/vipwl6.png

Zarejestrowany: 2008-04-19
Posty: 25
Punktów :   

Re: PAMIENTNIK ROKSTAJERA

18 styczeń - Cały czas mam drugi poziom ale teraz expie na Owieczkach bo one mnie nie gryzom a szuczury mnie gryzom.
to było mocne

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Hotellit Peccioli Can Tho